Görme Engelliler

Hakkında

 
Kurum Kodu : 716881
Kurum Adı : Fethiye Ortaokulu
Telefon : 02242431007
Faks : 02242439535
WEB Adresi : http://niluferfethiye.meb.k12.tr
Adres : Fethiye Mahallesi Ulu Cadde No 1 Nilüfer BURSA

VİZYON
Bilim ve teknolojinin farkında olan, değişime ve gelişime açık, öğrenmeyi temel ihtiyaç kabul eden, değerlerini yaşayan ve yaşatan, hoşgörü sahibi, farklılıkları zenginlik kabul eden, yüksek moral değerlere sahip, kendine güvenen, katılımcı, kendini sorgulayan, etkili ve nitelikli, çağdaş, demokratik ve laik bireyler yetiştirmektir.

MİSYON
Biz Fethiye Ortaokulu olarak, 1.Bütün öğrencilerin öğrenmeyi öğrenmelerini sağlamak, 2.Öğrencilerin bireysel farklılıklarına saygı duyarak ve gözeterek bilgili, becerili ve kendine güvenir bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak, 3.Öğrencilerimizi daha özgür okul ilkesine uyarak eğitip geliştirmek, 4.Öğrencilerimizi bilgi toplumunun ve teknolojinin gereklerine uygun yetiştirmek, 5.Okulumuzun eğitim çalışanlarını bilimin ve insanlığın ortak değerlerinden yararlanan, kendini geliştiren ve toplumu ileri götüren güç olarak yetiştirmek, 6.Okulumuzda bir atılım, bir değişim yaratarak okul toplumunun gelişmesini sağlamak, 7.Öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi, yöneticilerimizi ve velilerimizi 21.yüzyılda hazırlamak için VARIZ ve ÇALIŞMAKTAYIZ.

BAŞARILAR

İSTATİSTİKLER
Öğretmen Sayısı :
Öğrenci Sayısı :

KURUM BİLGİLERİ
Derslik Sayısı : Atölye-İşlik Sayısı :
Fen Laboratuarı Sayısı : BT(Bilgisayar) Sınıfı Sayısı :
Isınma Şekli : Okulumuz doğalgaz ile ısınmaktadır.
Öğretim Şekli : Okulumuz 2´li öğretim yapmaktadır. 5.-6.-7.-8. sınıflar sabahtan, 1.- 2.- 3.- 4. sınıflar ise öğleden sonra eğitim öğretime devam etmektedir.
Ders Başlama ve Bitiş Saati : Sabahçılar: 7:40 - 12:40 Öğlenciler: 12:40 - 17:40
Konferans Salonu
Spor Salonu
Yemekhane
Misafirhane
Kütüphane
Bina Kodu : İnternet Bağlantısı :

LOJMAN BİLGİLERİ
Lojman Sayısı :
Lojman Bilgisi :

YERLEŞİM YERİ BİLGİLERİ
İl ve İlçe Merkezine Uzaklık : Okulumuz ilçe merkezinde bulunmaktadır.
Ulaşım : Okulumuz Hamitler-Fethiye metro istasyonuna 10 dakika uzaklıktadır. Ayrıca şehir içi otobusleri ile her yere rahatlıkla ulaşım sağlanmaktadır.
Yerleşim Yeri Bilgisi :